HAKKIMIZDA

Tarihin Kucağında Özenli Hizmet

Sizin En Özel Anınız

Bizim Uzmanlığımız

Safranbolu Turizm A.Ş. olarak uzun yıllardır Safranbolu’da turizm alanında yerli ve yabancı turistlere hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz, turizm alanındaki faaliyetlerine Zalifre Otel işletmesi ile başlamıştır. Zalifre Otel, UNESCO dünya miras şehri Safranbolu’nun ilk 3 yıldızlı oteli olup, açıldığı günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutan güler yüzlü hizmet anlayışıyla misafirlerini ağırlamaktadır.

0
Mutlu Misafir
0
Organizasyon
0
Oda
0
Personel

Şirketimiz, turizm alanındaki faaliyetlerini 200 yıllık geçmişi olan tarihi bir Rum konağını aslına uygun olarak restore ettirip Zalifre Konak adıyla Safranbolu’ya kazandırarak sürdürmüştür. Zalifre Konak faaliyete geçtiği yıl Safranbolu Belediyesi tarafından “En İyi Restore Edilen Tarihi Konak” ödülüne layık görülmüştür.

Şirketimiz, otel ve konak işletmeciliğinin yanı sıra, bünyesinde bulunan Grand On Tour Turizm Acentesi ile, TÜRSAB tarafından yetkilendirilmiş A Tipi Turizm Acentesi olarak konaklama, paket tur, rehberlik hizmetleri, transfer hizmetleri gibi tüm konularda yerli ve yabancı misafirlerimize hizmet vermektedir.

 

Facebook
Instagram
E-mail
Tripadvisor

BARIŞ MAH. ARAP HACI SK. NO:17/E SAFRANBOLU | KARABÜK

+90 370 725 47 18